KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14401010
nr 1440 1010
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, blandteknik, daterad 1958, Önskebrunn, 34x26, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Utrop:
7.500 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:31:04
15/12 15:40:20
15/12 15:41:23
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson